نکات مهم پس از خرید خانه در اسپانیا

خرید خانه در اسپانیا پروسه ای است که در ابتدا کمی پیچیده به نظر می رسد. کمتر وبسایتی وجود دارد که به نکات پس از خرید خانه اشاره کرده باشد ما در این مقاله توجه شما را به چند نکته مهم در پروسه خرید خانه در اسپانیا که بر اساس تجربه در این سالها کسب کرده ایم جلب می نماییم:

 

خرید ملک در اسپانیا

5 منطقه طلایی برای خرید خانه در اسپانیا در سال 2022

با شروع دهه جدید تعداد زیادی از سرمایه گذاران که به خارج از کشور نقل مکان می کنند، به دنبال خرید خانه در اسپانیا برای سبک زندگی بهتر هستند. سرمایه گذاران املاک در جستجوی بازدهی رقابتی در بازارهای رو به رشد مسکن در اروپا می باشند و تردیدی نیست که اسپانیا همچنان یکی از بهترین مکانها برای خرید ملک در اروپا در سال 2022 است.

اسپانیا

اقامت اروپا

بهترین پیشنهادهای اخذ اقامت اروپا را از ما بخواهید،

هلدینگ بین المللی اینوید 

  • ارائه دهنده بهترین روش های قانونی اخذ اقامت اروپا
  • اخذ اقامت در کمتر از 6 ماه
  • همراهی و پشتیبانی در تمامی مراحل پروسه
  • امکان دستیابی به پاسپورت اروپایی

 

اروپا

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت آلمان دارای روش های گوناگونی است که یکی از آنها سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان محسوب می شود.

برای دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • طرح کسب و کار(بیزینس پلن )
  • شرایط و تجربه قبلی 
  • سرمایه گذاری مالی 
  • تأثیر این شرکت بر اشتغال و آموزش حرفه ای در کشور آلمان
  • سهم شما در اقتصاد ملی یا منطقه ای

ثبت شرکت در کشور آلمان

10نکته مهم در خصوص خرید ملک در فرانسه برای ایرانیان

سرمایه گذاری امن، انتخاب ملک مناسب، رعایت قواعد و قوانین خرید خانه می‌تواند باعث رضایت و آسایش خاطر بلند مدت هموطنان عزیز شود و نادیده گرفتن این نکات هنگام خرید ملک در فرانسه تبعات بدی را  برای خریداران غیر اروپایی به همراه خواهد داشت. ما با سال ها تجربه در حوزه خرید ملک در اروپا تمام سعی خود را می کنیم تا موکلین ما با آرامش خاطر نسبت به سرمایه گذاری و خرید ملک در فرانسه اقدام کنند. در ادامه نکاتی مهم در زمینه خرید ملک در فرانسه را با هم مرور می‌کنیم.


اقامت فرانسه

4 مزیت مهم اقتصادی خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان با توجه به نظرسنجی که در سال 2022 با حضور 52 کارشناس بازار سرمایه گذاری بین المللی انجام گردید بعنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در اروپا انتخاب شد، براساس این نظرسنجی 48٪ از پاسخ دهندگان چشم انداز سرمایه گذاری در بازار املاک یونان و خرید ملک در یونان طی پنج سال آینده را خوب یا عالی می دانند و تعداد افرادی که تمایل دارند یونان را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود در اروپا در نظر بگیرند و دست به خرید ملک در یونان زده اند در مقایسه با سال 2021 دو برابر شده است. ما معتقدیم که خرید ملک در یونان به 4 دلیل اساسی برای سرمایه گذاران بین المللی علی الخصوص هموطنان عزیزمان پرسود و مفید خواهد بود.

خرید ملک در یونان

در زیر به اختصار به مزایای خرید ملک در یونان اشاره خواهیم کرد:

قیمت املاک در یونان

قیمت املاک در یونان در سال 2022 میلادی نسبت به 2021 و 2020 افزایش داشته است و بیشترین آمار خرید ملک در یونان در شهر اتن انجام شده است. آتن با قدمتی سه هزاره، شهری مدرن و شلوغ است. خیابان ها و شلوغی های پر رفت و آمد آتن نمی توانند گذشته با شکوه این شهر را پنهان کنند و آکروپولیس، ارگ مستحکمی که در بالای شهر آتن نشسته است. آکروپولیس بعنوان مشهورترین مکان توریستی آتن است.

مناطقی که آکروپولیس را احاطه کرده اند به مراکز فرهنگی و تجاری تبدیل شده اند و جزئی از اماکن مدرن آتن هستند.

 خرید ملک در یونان

هزینه های خرید ملک در یونان

هزینه های خرید ملک در یونان تقریبا شبیه به بقیه کشورهای اروپایی می باشد. هزینه های معاملات شامل کلیه هزینه های خرید و فروش یک ملک عبارت است از: مالیات نقل و انتقال، حق الزحمه وکلا، هزینه دفتر اسناد رسمی، هزینه ثبت، مالیات،دستمزد کارگزاران و غیره.
اتباع اتحادیه اروپا می توانند به راحتی در یونان ملک خریداری کنند، در حالی که محدودیت های جزئی برای اتباع غیر اتحادیه اروپا وجود دارد.

 اقامت یونان

انواع وام بانکی در آلمان

شرایط وام های بانکی برای شهروندان آلمانی بستگی به درآمد، شیوه زندگی و شرایط شخصی آنها دارد. ولی برای افراد خارجی با توجه به میزان سرمایه گذاری و اهداف سرمایه گذار، طرح های تجاری و ... درخواست وام بانکی مورد بررسی قرار می گیرد.

برخی از وام ها در آلمان شما را ملزم به بازپرداخت سریع می کنند در حالی که برخی دیگر از وام ها به شما این امکان را می دهند که بازپرداخت کامل را به تاخیر انداخته و فقط بهره بانکی را پرداخت کنید.

 وام بانکی

اقامت اتریش

اقامت اتریش به شما این امکان را می دهد که بدون ویزا به تمام کشورهای حوزه شنگن در اروپا سفر و یا زندگی کنید. اجازه اقامت در اتریش در ابتدا به مدت یک سال صادر می شود و پس از آن می تواند بدون مشکل یا وقفه تمدید گردد.

اتریش یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را ارائه می دهد. اگرچه کشوری کوچک در اروپا است اما وین به عنوان پایتخت اتریش با میراث فرهنگی و تاریخی غنی پایتختی در سطح جهانی میباشد.

اتریش همچنین با قله های آلپ و مناظر دیدنی و جذاب از طبیعتی بسیار زیبا برخوردار است. اقامت اتریش یکی از بهترین انواع اقامت در اتحادیه اروپا میباشد و اتریش تنها کشوریست که اتحادیه اروپا بر اساس سهم سرمایه در این کشور ، اقدام به ارائه شهروندی و گذرنامه به سرمایه گذاران بدون نیاز به اقامت قبلی در اتریش نموده است.

 اقامت اتریش

مهاجرت به دانمارک|جدیدترین قوانین اقامت کاری دانمارک 2020

مهاجرت به دانمارک از طریق ویزای کار یکی از بهترین راه های مهاجرت است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا، دارای قوانین کاری مشابه می باشند به طوری که در این کشورها چنانچه کارفرمایی برای یک تخصص خاص به نیروی کار احتیاج داشته باشد، باید درخواست خود را برای جذب نیروی کار در قالب یک آگهی به مدت ۳ ماه در کشور خود مطرح کند و در صورت پیدا نکردن نیروی کار متخصص در آن زمینه این آگهی را مجددا به مدت ۳ ماه دیگر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا تکرار می کند و در نهایت چنانچه بعد از گذشت این ۶ ماه فرد مناسبی برای این شغل پیدا نشد کارفرما اجازه دارد از  افراد خارج از اتحادیه اروپا دعوت به همکاری کند که این کار خیلی کار ساده ای نیست.

ویزای کاری دانمارک

گلدن ویزا برنامه طلایی اقامت اروپا اقامت دائم اروپا ویژه ثروتمندان

goldenvisa

گلدن ویزا به افراد خارجی این امکان را میدهد که با سرمایه گذاری در اروپا اقامت دائم دریافت کرده و بطور دائمی به اروپا مهاجرت کنند. خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، کمک مالی و یا ایجاد شغل از روش های پیشنهادی برنامه گلدن ویزا هستند.
براساس این قانون سرمایه گذار خارجی به همراه اعضای خانواده و والدین خود و حتی والدین همسرش واجد شرایط برای دریافت اقامت دائم می شوند .
با اخذ گلدن ویزا میتوانید آزادانه به تمام کشورهای عضو شینگن و همچنین کشورهای کرواسی، رومانی، بلغارستان، صربستان و قبرس که خارج از حوزه شینگن هستند سفر کنید. باید به این نکته توجه کرد که گلدن ویزا صرفا اقامت دائم اروپاست که شرط اول و لازم برای دریافت شهروندی و پاسپورت اروپایی است اما این به تنهایی کافی نیست و شما در صورتیکه مایل به دریافت شهروندی و پاسپورت اروپایی هستید میبایست در کشور مقصد زندگی کنید و به زبان و فرهنگ آن کشور مسلط باشید که بتوانید از پس مصاحبه و آزمون شهروندی برآیید . برای تبدیل شدن به یک شهروند اتحادیه اروپا، باید حداقل 5 سال از اقامت شما بگذرد (که این موضوع در مورد کشورهای مختلف متفاوت است و میتواند تا 10 سال باشد )، در طی این دوره شما باید به زبان رسمی آن کشور صحبت کنید و به فرهنگ آنها مسلط شوید تا واجد شرایط اخذ شهروندی شوید.

گلدن ویزا در بیشتر کشورها در ابتدا با اعتبار 2 تا 3 سال صادر میشوند و یونان تنها کشوری است که از ابتدا اقامت 5 ساله صادر میکند.

گلدن ویزا تنها روش اقامتی است که از ابتدا حق دائمی زندگی در اروپا را به شما و خانواده تان اعطا میکند و شرط دانستن زبان و شرط حداقل 6 ماه حضور در کشور مقصد را ندارد و از این نظر یک استثنا و فرصت ویژه برای سرمایه گذاران است .

برای دریافت اطلاعات تکمیلی درخصوص جزییات برنامه گلدن ویزا در هرکشور روی لینک های زیر کلیک کنید .

افزایش بی سابقه قیمت املاک در آلمان

 

جدول افزایش قیمت ملک در آلمان

اقامت اروپا از طریق خرید ملک - 2022 میلادی

 

کشورهای ارائه دهنده گلدن ویزا (اقامت دائم اروپا) با خرید ملک:

 

اسپانیا اسپانیا پرتغال پرتغال یونان یونان  قبرس قبرس

 

بسیاری از کشورهای اروپایی در سال های گذشته شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک ( گلدن ویزا ) را برای متقاضیان فراهم کرده بودند اما با توجه به بروز مشکلات اقتصادی که برای این کشورها پدید آمد این روند تقریبا متوقف شده و به شروع یک کسب و کار یا طرح اقتصادی تغییر کرده است. با این وجود در این میان هستند کشورهایی که هم چنان از طریق خرید ملک( گلدن ویزا ) در اروپا امکان اخذ اقامت اقامت برای فرد و اعضای خانواده اش را فراهم می کنند که از جمله ی آن ها می توان به یونان، اسپانیا، پرتغال و قبرس اروپایی اشاره نمود.

 دلایل ریجگ شدن ویزا

مهم ترین عامل ریجگت شدن ویزا در میان ایرانیان عدم وجود دلایل محکم برای بازگشت از کشور مورد نظر می باشد و اگر شخص مدارک کافی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال ریجکت شدن درخواست ویزای وی بسیار بالا است، یکی دیگر از دلایل ریجگت شدن ویزا ورود به فرودگاههای غیرمجاز می باشد.

 ویزا

تماس 24 ساعته