تازه ترین ها

مشاهده بیشتر

اقامت اروپا

بهترین پیشنهادهای اخذ اقامت اروپا را از ما بخواهید،

هلدینگ بین المللی اینوید 

 • ارائه دهنده بهترین روش های قانونی اخذ اقامت اروپا
 • اخذ اقامت در کمتر از 6 ماه
 • همراهی و پشتیبانی در تمامی مراحل پروسه
 • امکان دستیابی به پاسپورت اروپایی

 

اروپا

اخذ اقامت اروپا برای آنان که به آینده ای درخشان می اندیشند یکی از ضروریات عصر امروز است. در عصر کنونی که دنیا به صورت یک دهکده جهانی در آمده است ضرورت تعامل و ارتباط بیشتر کشورها به وضوح احساس می شود. در این راستا همکاران ما در هلدینگ بین المللی اینوید بر آن شدند تا با ارائه خدمات حقوقی امکان اخذ اقامت اروپا و تردد آسان در کشورهای حوزه شینگن را برای متقاضیان عزیز فراهم نمایند. هم چنین از دیگر خدمات هلدینگ اینوید ثبت شرکت و خرید ملک در کشورهای اروپایی می باشد که این امر امکان فعالیت تجاری بین المللی و سرمایه گذاری در محیطی امن را برای هموطنان عزیز فراهم می نماید.

در حال حاضر خدمات اقامت اروپا در ایران توسط هلدینگ اینوید با مجوزهای قانونی داخلی و با سابقه یک دهه خدمت رسانی به عزیزان متقاضی ارائه می گردد.

انواع روش های اخذ اقامت اروپا به شرح زیر می باشد :

 1. خرید ملک در اروپا (گلدن ویزا برای کشورهای اسپانیا، یونان،پرتغال، مالتا و...)
 2. ثبت شرکت در اروپا (آلمان و اتریش)
 3. قانون تمکن مالی ( اسپانیا ،یونان و اتریش)

در این قسمت مطلب به برخی از ساده ترین و سریعترین روش های اخذ اقامت اروپا می پردازیم، برای اطلاعات تکمیلی می توانید از منوی خدمات ما کشور مورد نظرتان را انتخاب نموده و از آخرین اخبار و روش های اقامتی آن مطلع گردید.

اقامت یونان

از کشور یونان همواره به عنوان دروازه ورود به اتحادیه اروپا یاد می شود و روش های اخذ اقامت یونان در طی چند سال اخیر جزو آسان ترین روش های اخذ اقامت شینگن می باشند. اخذ اقامت یونان در حال حاضر از دو روش خرید ملک و قانون تمکن مالی انجام می شود.

 • اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک در یونان (گلدن ویزا):

اقامت اروپا از طریق خرید ملک در کشور یونان یکی از ساده ترین و بی دردسرترین و در عین حال سریع ترین روش های اقامت حال حاضر اروپا می باشد که با خرید یک ملک از همان ابتدا اقامت دائم به افراد تعلق می گیرد. همچنین خرید ملک در یونان این مزیت را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند که علاوه بر خود و اعضای خانواده شان ( شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال ) قادر به دریافت اقامت برای پدر و مادر خود و پدر و مادر همسرشان نیز می باشند. متقاضیان با خرید هر نوع ملک اعم از مسکونی ، اداری و تجاری به ارزش حداقل 250 هزار یورو در هر نقطه از یونان قادر به دریافت اقامت دائم اروپا می باشند.

 • اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی :

برخی کشورهای اروپایی از روش تمکن مالی اقدام به اعطای اقامت کشور خود به افراد متمکن سایر کشورها نموده اند که از جمله این کشورها می توان به یونان اشاره نمود. راههای اثبات تمکن مالی در این روش از طریق اجاره نامه ملکی ، گواهی سود سپرده بانکی ، گواهی سود سهام بورس و حقوق بازنشستگی می باشد. در این روش به متقاضی و اعضای خانواده وی ( شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال ) اقامت تعلق می گیرد.

 * نکته مهم در مورد اقامت های یونان که حائز اهمیت می باشد عدم نیاز به حضور در این کشور می باشد که این مزیت امکان زندگی و سفر به سایر کشورهای حوزه شینگن را فراهم می نماید.


اروپا

درباره یونان

تحصیل در یونان

هزینه های زندگی در یونان

قوانین اقامتی یونان

اقامت اسپانیا

اقامت اروپا از طریق کشور اسپانیا نیز مانند یونان در حال حاضر از دو روش خرید ملک و قانون تمکن مالی میسر می باشد.

 • اخذ اقامت اسپانیا از طریق قانون تمکن مالی :

در این روش متقاضی با اثبات درآمد ماهیانه ثابت خود در کشور مبدا، واجد شرایط درخواست اقامت از کشور اسپانیا می باشد. راههای اثبات تمکن مالی در این روش از طریق اجاره نامه ملکی، گواهی سود سپرده بانکی، گواهی سود سهام بورس و حقوق بازنشستگی می باشد. از این طریق علاوه بر متقاضی، خانواده وی اعم از همسر و فرزندان زیر 18سال نیز قادر به دریافت اقامت خواهند بود.

 • اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک(گلدن ویزا) :

در این روش فرد با خرید ملکی به ارزش حداقل 500.000 یورو امکان دریافت اقامت برای خود و اعضای خانواده ( شامل همسر و بچه های زیر 21 سال ) را فراهم می نماید.( این ملک می تواند مسکونی، اداری، تجاری و در هر نقطه ای از کشور اسپانیا واقع شود.)

* لازم به ذکر است شرط  تمدید اقامت های کشور اسپانیا حضور متقاضی و اعضای خانواده وی حداقل به مدت 6 ماه از سال می باشد.


اروپا

درباره اسپانیا

تحصیل در اسپانیا

هزینه های زندگی در اسپانیا

قوانین اقامتی اسپانیا 

اقامت اتریش

روش های اخذ اقامت اتریش نیز از دو طریق ثبت شرکت و قانون تمکن مالی می باشد.

 • اخذ اقامت اتریش از طریق قانون تمکن مالی :

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی تا حدود زیادی شبیه قانون اقامت تمکن مالی در کشورهای یونان و اسپانیا است با این تفاوت که پذیرش این اقامت از طرف اتریش فقط یکبار در سال در روز دوم ژانویه با سهمیه محدود صورت می گیرد.

ما تضمین کننده اخذ این سهمیه برای متقاضیان عزیز می باشیم.

اثبات تمکن مالی فرد از راه نشان دادن اجاره نامه ملکی، گواهی سود سپرده بانکی، گواهی سود سهام بورس و حقوق بازنشستگی می باشد و در صورت درخواست سرپرست خانواده برای اخذ اقامت اعضای خانواده وی ( شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال ) نیز مشمول اخذ این اقامت خواهند بود.

 • اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت :

با ثبت یک شرکت در کشور اتریش 2 خانواده امکان اخذ اقامت اتریش را خواهند داشت، متقاضی با ثبت یک شرکت (GMBH) در کشور اتریش می تواند برای خود و اعضای خانواده ( شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال ) به عنوان مدیر عامل و یک خانواده دیگر به عنوان سهامدار اقامت اولیه یکساله اخذ نماید. سرمایه اولیه مورد نیاز برای ثبت شرکت در اتریش 35.000 یورو می باشد.


اروپا

درباره اتریش

تحصیل در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش

قوانین اقامتی اتریش

اقامت فرانسه

کشور فرانسه هم مانند یونان، اسپانیا، اتریش امکان درخواست اقامت را با اثبات توانایی مالی فراهم کرده است.

در صورتی که سرپرست خانواده بتواند اثبات نماید ماهیانه 3000 یورو برای خود، 1400 یورو برای همسر و 750 یورو برای هر یک از فرزندان زیر 18 سال خود درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت فرانسه از روش تمکن مالی خواهد بود. این درآمد می تواند از سود سپرده بانکی، اجاره نامه های ملکی، حقوق بازنشستگی و سود سهام اثبات شود.

اقامت تمکن مالی فرانسه در ابتدا برای سرپرست خانواده و همسر یک ساله  صادر می گردد. این اقامت برای فرزندان زیر 18 سال 5 ساله می باشد.

بعد از 5 سال والدین نیز می توانند درخواست اقامت دائم کرده و طبق قوانین مهاجرتی با رعایت کردن حداقل های قانونی درخواست شهروندی و پاسپورت نمایند.

parisدرباره فرانسه

تحصیل در فرانسه

هزینه های زندگی در فرانسه

قوانین اقامتی فرانسه

اقامت آلمان

در حال حاضر تنها روش اخذ اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور می باشد. متقاضی با ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود (GMBH) و با سرمایه اولیه حداقل 25.000 یورو می تواند اقامت آلمان را که در ابتدا به مدت یکسال می باشد اخذ نماید. این اقامت علاوه بر متقاضی به همسر و فرزندان زیر 18 سال وی نیز تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است در پروسه های اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت تمامی مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت و همچنین طراحی بیزنس پلن از وظایف هلدینگ اینوید می باشد.

اروپا

درباره آلمان

تحصیل در آلمان

هزینه های زندگی در آلمان

قوانین اقامتی آلمان

 

هلدینگ بین المللی اینوید

بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در ایران

**جهت دریافت مشاوره حضوری و تلفنی با کارشناسان ما با شماره  86087156 - 86087151 ازساعت 9 الی 17 در تماس باشید**

 

اقامت اروپا|خرید ملک در اروپا|سرمایه گذاری در اروپا

هلدینگ بین المللی اینوید 

طراحی سایت و بهینه سازی:آریا سافت  

تماس 24 ساعته