نکات مهم پس از خرید خانه در اسپانیا

خرید خانه در اسپانیا پروسه ای است که در ابتدا کمی پیچیده به نظر می رسد. کمتر وبسایتی وجود دارد که به نکات پس از خرید خانه اشاره کرده باشد ما در این مقاله توجه شما را به چند نکته مهم در پروسه خرید خانه در اسپانیا که بر اساس تجربه در این سالها کسب کرده ایم جلب می نماییم:

 

خرید ملک در اسپانیا

5 منطقه طلایی برای خرید خانه در اسپانیا در سال 2022

با شروع دهه جدید تعداد زیادی از سرمایه گذاران که به خارج از کشور نقل مکان می کنند، به دنبال خرید خانه در اسپانیا برای سبک زندگی بهتر هستند. سرمایه گذاران املاک در جستجوی بازدهی رقابتی در بازارهای رو به رشد مسکن در اروپا می باشند و تردیدی نیست که اسپانیا همچنان یکی از بهترین مکانها برای خرید ملک در اروپا در سال 2022 است.

اسپانیا

اقامت اروپا

بهترین پیشنهادهای اخذ اقامت اروپا را از ما بخواهید،

هلدینگ بین المللی اینوید 

  • ارائه دهنده بهترین روش های قانونی اخذ اقامت اروپا
  • اخذ اقامت در کمتر از 6 ماه
  • همراهی و پشتیبانی در تمامی مراحل پروسه
  • امکان دستیابی به پاسپورت اروپایی

 

اروپا

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت آلمان دارای روش های گوناگونی است که یکی از آنها سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان محسوب می شود.

برای دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • طرح کسب و کار(بیزینس پلن )
  • شرایط و تجربه قبلی 
  • سرمایه گذاری مالی 
  • تأثیر این شرکت بر اشتغال و آموزش حرفه ای در کشور آلمان
  • سهم شما در اقتصاد ملی یا منطقه ای

ثبت شرکت در کشور آلمان

10نکته مهم در خصوص خرید ملک در فرانسه برای ایرانیان

سرمایه گذاری امن، انتخاب ملک مناسب، رعایت قواعد و قوانین خرید خانه می‌تواند باعث رضایت و آسایش خاطر بلند مدت هموطنان عزیز شود و نادیده گرفتن این نکات هنگام خرید ملک در فرانسه تبعات بدی را  برای خریداران غیر اروپایی به همراه خواهد داشت. ما با سال ها تجربه در حوزه خرید ملک در اروپا تمام سعی خود را می کنیم تا موکلین ما با آرامش خاطر نسبت به سرمایه گذاری و خرید ملک در فرانسه اقدام کنند. در ادامه نکاتی مهم در زمینه خرید ملک در فرانسه را با هم مرور می‌کنیم.


اقامت فرانسه

4 مزیت مهم اقتصادی خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان با توجه به نظرسنجی که در سال 2022 با حضور 52 کارشناس بازار سرمایه گذاری بین المللی انجام گردید بعنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در اروپا انتخاب شد، براساس این نظرسنجی 48٪ از پاسخ دهندگان چشم انداز سرمایه گذاری در بازار املاک یونان و خرید ملک در یونان طی پنج سال آینده را خوب یا عالی می دانند و تعداد افرادی که تمایل دارند یونان را به عنوان مقصد سرمایه گذاری خود در اروپا در نظر بگیرند و دست به خرید ملک در یونان زده اند در مقایسه با سال 2021 دو برابر شده است. ما معتقدیم که خرید ملک در یونان به 4 دلیل اساسی برای سرمایه گذاران بین المللی علی الخصوص هموطنان عزیزمان پرسود و مفید خواهد بود.

خرید ملک در یونان

در زیر به اختصار به مزایای خرید ملک در یونان اشاره خواهیم کرد:

قیمت املاک در یونان

قیمت املاک در یونان در سال 2022 میلادی نسبت به 2021 و 2020 افزایش داشته است و بیشترین آمار خرید ملک در یونان در شهر اتن انجام شده است. آتن با قدمتی سه هزاره، شهری مدرن و شلوغ است. خیابان ها و شلوغی های پر رفت و آمد آتن نمی توانند گذشته با شکوه این شهر را پنهان کنند و آکروپولیس، ارگ مستحکمی که در بالای شهر آتن نشسته است. آکروپولیس بعنوان مشهورترین مکان توریستی آتن است.

مناطقی که آکروپولیس را احاطه کرده اند به مراکز فرهنگی و تجاری تبدیل شده اند و جزئی از اماکن مدرن آتن هستند.

 خرید ملک در یونان

هزینه های خرید ملک در یونان

هزینه های خرید ملک در یونان تقریبا شبیه به بقیه کشورهای اروپایی می باشد. هزینه های معاملات شامل کلیه هزینه های خرید و فروش یک ملک عبارت است از: مالیات نقل و انتقال، حق الزحمه وکلا، هزینه دفتر اسناد رسمی، هزینه ثبت، مالیات،دستمزد کارگزاران و غیره.
اتباع اتحادیه اروپا می توانند به راحتی در یونان ملک خریداری کنند، در حالی که محدودیت های جزئی برای اتباع غیر اتحادیه اروپا وجود دارد.

 اقامت یونان

انواع وام بانکی در آلمان

شرایط وام های بانکی برای شهروندان آلمانی بستگی به درآمد، شیوه زندگی و شرایط شخصی آنها دارد. ولی برای افراد خارجی با توجه به میزان سرمایه گذاری و اهداف سرمایه گذار، طرح های تجاری و ... درخواست وام بانکی مورد بررسی قرار می گیرد.

برخی از وام ها در آلمان شما را ملزم به بازپرداخت سریع می کنند در حالی که برخی دیگر از وام ها به شما این امکان را می دهند که بازپرداخت کامل را به تاخیر انداخته و فقط بهره بانکی را پرداخت کنید.

 وام بانکی

اقامت اتریش

اقامت اتریش به شما این امکان را می دهد که بدون ویزا به تمام کشورهای حوزه شنگن در اروپا سفر و یا زندگی کنید. اجازه اقامت در اتریش در ابتدا به مدت یک سال صادر می شود و پس از آن می تواند بدون مشکل یا وقفه تمدید گردد.

اتریش یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را ارائه می دهد. اگرچه کشوری کوچک در اروپا است اما وین به عنوان پایتخت اتریش با میراث فرهنگی و تاریخی غنی پایتختی در سطح جهانی میباشد.

اتریش همچنین با قله های آلپ و مناظر دیدنی و جذاب از طبیعتی بسیار زیبا برخوردار است. اقامت اتریش یکی از بهترین انواع اقامت در اتحادیه اروپا میباشد و اتریش تنها کشوریست که اتحادیه اروپا بر اساس سهم سرمایه در این کشور ، اقدام به ارائه شهروندی و گذرنامه به سرمایه گذاران بدون نیاز به اقامت قبلی در اتریش نموده است.

 اقامت اتریش

تماس 24 ساعته